Ahojte. Ísť teraz v lete s väčšími deťmi do Prahy? Či radšej na jeseň.? Nie je tam hic?
Hlavne v lete je tam ešte viac ludi ako obvykle
leto v meste v takychto teplotach radsej nie... jesen je ideal aj ked chcete co to ponavstevovat
My sme vlani v lete vychytali najdazdivejsi a najchladnejsi tyzden celeho leta. V Prahe je rovnake pocasie ako u nas, moze byt akurat, moze byt horuco, moze byt chladno.
Bola som viackrat, raz to vyšlo na august !!!! Nikdy viac letny termin ! 🤦🏻♂️😀 to bol masaker , to mnozstvo ludí …. Zato posledny navsteva Prahy bol raz v apríli - super . Najblizsie planujeme v novembri
nieže ti môže vyjsť horúčava ale aj masaker ľudí bude, idem na svatbu konec júla tak už mám obavy
Chcela som kvôli škole hlavne. Ale tak zvážim. Ďakujem za rady😘
boli sme minuly rok v juli a dalo sa, nebolo tak horuce, cca 25 cez den
V Prahe je vacsinou vela ludi, aj mimo prazdnin. Kludne chodte. Ja mam rada letnu atmosferu v Prahe. Chodim velmi casto.
My ideme na prelome jul-august po-pi pred rokom sme boli 1x a velka spokojnost. Praha je velka a podla mna tam je vzdy vela ludi.
Ideme ja, muz a 10r dcera ta sa uz nevie dockat
my sme boli minulý rok v polovici júla a vychytali sme masaker horúčavu, v jeden deň bolo až 37 stupňov .... povedala som manželovi, že keď budem chcieť ísť ešte niekedy v lete do Prahy, nech mi dá facku :D
@verini byvali sme pri Vltave, cize kazdy vecer prechadzka popri nej az ku Karlovmu mostu a spat... plavba lodou vecerna to bolo krasne...
V ZOO sme boli, Morský svet, Hrad, Vaclavak a na nom samozrejme mega hrackarstvo Hamleys ( neviem ci som to spravne napisala ) zahrali a uzili sme si vsetci nie len dcera, Orloj to sme mali na skok kazdy den sme sli okolo, taku otocnu hlavu socha Franc Kafka to nahodou sme nasli ako sme sa motali je to pekne daj si do googlu...chodili sme bud peso abo metrom elektrickou vobec...ked sa zatmelo tak po Parizskej ulici sme sa boli prejst, muz sa smial ze este ze su tie ,,luxusne,, obchody uz zavrete ze bud by skrachoval abo by nas ani nepustili 🙈🤣 ale nie smejem sa ...
Toho roku ideme na to iste miesto aj izba 🙈 ale tulat sa budeme po inych miestach ale vecerna Vltava to kazdy vecer... to ja mozem vzdy dookola
Pocasie neriesim je to mesto... bude prsat dam muzeum je ich tam dost bude pekne tak napr. Botanicku zahradu abo hocico ine
Prajem krasnu dovolenku
My ideme vlakom, autom som nechcela aj ked muz i na wc by len autom siel ale ked tam prisiel bol rad ze tam nemusi soferovat
Určite choďte pozrieť Technicke muzeum
rovnake podnebne pasmo ako na slovensku 🙂. to je na vas, ci mate radi teplo a zvladate aj pripadne teploty okolo 35