Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
veronika66
31. júl 2018
Dnes Miško začal s rana: mami v praveku boli tiež reklami v telke? Tak som vysvetlila že v praveku ani tv nemali. A on: mami veď si povedala že keď si bola malá tak nebolo toľko reklami a teraz vravíš že neboli ani telky. Ďakujem som s praveku :joy::joy:
Zobraz celú správu
veronika66
10. feb 2018
Dnešný so života mamičiek....
Sme u svokry tak že vezmem deti pod dom na ihrisko (1,5r v a 5,5r). Beriem len deti a penazenku. Po chvíľke mi malý zahlasi či nejdeme elektrickou na výlet hovorím ok poďme.Kupime 2listky tam a naspäť. Dôjde elektricka obe deti sedia pri okne počuje ich cela elektricka vedome cestujú 1x :joy:. Vystúpime prejdeme na druhú stranu keď mala zahlasi že sa pokakala noo super nemam plienku ani vlhcene,obzerám sa zbadám mamičku ale nemala žiadnu tasku len dieťa. Tak som nasla samošku super ideme dnu ze kúpim plienky a vlhčené mala už plače čo ju stipe zadok. Samozrejme ako na potvoru plienky nemali ale ja som sa vynašla kúpila som vložky always night a vlhčené zaplatíme. Dávam dole malej plienku utriem zadoček nasadim volako vložku a čakáme elektricku a o 15min sme konečne naspäť na ihrisku pod domom. ponaučenie ? Plienky a vlhčené aj na ihrisko pod dom.:joy::joy:
Zobraz celú správu
veronika66
1. feb 2018
Poraďte prosím dobrú reštauráciu ideálne s detskými kútikom. Bratislavský - dubravka,karlovka,devinska,dlhe diely dakujem
Zobraz celú správu
veronika66
1. okt 2017
Na stránke FB pani zháňa šaty pre 40 mesačné dievčatko :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu