Ahojte. Ma niekto prosím skúsenosť s pripravnym ročníkom? Syn bude mať o chvíľu 6r,ale z logopedickeho hľadiska nie je pripravený, dostali sme odporúčanie.
ano moj chodil velmi mu to pomohlo do skoly potom uz isiel ze vedel zaklady, ucili sa tam tlacene pismo spoznavat a naucil sa citat pocitat do 10 odporucam iba.
19. jan 2022
veronika_999
autorMôžete mi napísať, kedy sa začínalo vyučovanie a ci u vás fungovala aj ranná družina?
19. jan 2022
@veronika_999 ano ako bezna skola uplne. rano chodil aj chodi dalej 6:30
19. jan 2022
@veronika_999 u nás to je normálne ako skola akoby bol prvák len je nulťák
19. jan 2022
Môj syn tak bol tiež mal zlu rec za mna velka spokojnosť u nás sa to volalo 0 ročník