Ahojte. Tie čo jedavate parky na raňajky. Je podľa vás v poriadku mať na tanieri zeleninu a aj kečup? Mm absolútne nechápe ako si môže dať niekto kečup, keď má aj zeleninu... Toto je u nás téma, kde sa nezhodneme a on v tom vidí obrovský problém 🙄
Jasnee mne príde divne že to niekomu príde divne 🤣🤣
Jasné že je to ok. Kto chce zje kto nie nechá tak. Aj v hoteli keď máš servírované raňajky tak dostaneš kečup , horčicu a zeleniny na tanier
Už si videla jesť paradajkou kečup? Nie? Tak ja to mám rada. Kľudne parky, pol taniera zeleniny a kečup k tomu 🙈😂. Za mňa úplne top
Naše deti to takto jedavaju a aj kebyže si k tomu dajú aj nutelu, tak hlavne, že zjedia...
Nie, zeleninu mam vzdy na extra tanieri. Ale neide len o kecup. Zelenina sa nema nicoho dotykat 🤣
Mne pridu cudne parky na ranajky. Ale vsak ty jedz co chces, ja budem tiez. A pan manzel nech sa tiez stara o to co ma na svojom tanieri, aj ked si to nepripusti, ani on nema patent na rozum 🙂
Párky s kečupom nejem-ale s horčicou a zeleninou áno.
Jasne, vsetko spolu chuti 😁
Ja k tomu ešte aj syr šupnem mňam
No mat jeho starosti….ze obrovský problem….asi este nemal obrovské problemy v zivote. By som ho poprosila, aby sa staral hlavne o ten svoj tanier.
Kečup, horcicu😅
Uplne ze top na tom je, ze cumi do taniera inym🤦♀️🙏 keby si na to iny aj slahacku da, co jeho do toho? Ako ja sa nestaram do inych, to iste ocakavam o inych. A fakt, toto je zivotny problem, na ktorom sa treba zhodnut?😁
@charliee1980 pravda ako píšeš🙂
My sme boli teraz na dovolenke a kazdy druhy tam mal na tanieri prazenicu poliatu kecupom. Nadrapovalo ma z toho 😅 ale... ak by to mojmu muzovi chutilo, tak nech to je. Odkaz mu, ze zivot je velmi kratky na to, aby ste riesili taketo kraviny...
Ja si zmiešam horčicu s kečupom, to je ideal stav 😁
Baby, kľud. Veď je to bežná konverzácia. Netreba hneď útočiť. Tiež sa doma bežné bavíme, ako môžeš niekto niečo jesť/ľúbiť -nelubit.
jasne, zase parky s kecupom bez zeleniny - ee 🙂
@viestta a kedy inokedy parky? Moja tetka nejedla končeky parkov. A ani rožkov 😂
Áno, mám kečup, horčicu a čerstvu zeleninu k tomu
Jasné, ja ked jem parky raz za uhorský rok, tak si dávam čerstvú zeleninu.....
Nie je na to žiadna spoločenská norma - nech si má na tanieri kazdý to čo mu chutí 🙂
Vysvetli mu, že takto šetríš množstvo špinavých riadov, pretože si kečup nedávaš na samostatný tanierik.
Ja mavam kombinaciu majoneza s kecupom, musia byt na jednej kopke a k tomu zelenina a zapekany toust, myslim, ze aj s parkami by to slo. Inak kecup nejem, len s tou majonezou 🤔🤣
A mne pride divna zelenina a parky 😂😂 ale teda ja zeleninova absolutne nie som...
@dominikakoll kedykolvek po ranajkach
Potom daj vedieť, čo na tieto odpovede povedal manžel 😅
Samozrejme a ešte aj horčicu niekedy prihodim 🙈
@stanislavao nevies citat 🙊
PROSÍM ŤA. Mňa by mal asi za deža! Mám tam rožok, chlieb, zeleninu, tatársku, kečup aj horčicu. Všetko! 🙂 Ja to volám švédsky tanier. Pošli ho k nám, dám ho doporiadku 😅
Parky s kecupom a chlebik bez zeleniny ci parok v rozku a horcica kedysi moje gusto..ale noo raz mi stacil parkovy incident 😀😀 3 roky nejem parky
Jem ich len raz za cas ale s horcicou a rozkom. Inak nie, radsej si ich nedam 🙈😁 muz nech sa stara o svoj tanier 😏
Moje heslo, cim viac priloh tym lepsie 😄 parky, horcica, kecup, tatarska, syr, zelenina a pecivo s natierkovym maslom.. pri mne by ho asi ranila mrtvica.. a nie, nie som tehotna. 🤣
Odkazujem manželovi, že môže byť rád, že má iba takéto problémy 👍
Ináč aj ja si dám k párkom kečup aj horčicu+ zeleninu 🙂
A co vlastne je jemu do tvojej chuti? ved jeho to nenutis jest .Moj maly si v mekaci (ano chodime tam obcas) ,namaca hranolky do zmrzky ,jeho chut.
U nas je pre mna nepochopitelne ze moj muz si bez ochutnania jedla, (polievka aj masove jedla), vzdy sype praskovu cervenu papriku.....a ano,co uvarim je vzdy osolene,ochutene.....on vlastne kvoli tej paprike ani nevie ako ktore jedlo chuti.....😎
@77daniela77 moj dedko a otec 😀😀 pritom dedko je mamcin otec 😀😀 este neochutna a uz pepria chili davaju, papriku a potom ich dusi 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️ Bo stiplave 🤦🏼♀️🤦🏼♀️
@jeennyv Aj u nas rovnako....ak sa z toho nerozkasle tak sa rozkycha...😅
@77daniela77 to iste len dedko uz ma 83 a babka potom vola ze umiera 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️ A on je polievku 😀🤦🏼♀️🤦🏼♀️
@jeennyv 😂.....
Ja si k tomu dam aj tatarku ked mam chut
@77daniela77 jooj historiek za kybel mam usmevnych 😀😀😀 ale ked ti presvedcivo vola ta nevies ci fakt ci srand 🤦🏼♀️
@jeennyv Ja to poznam,mam deda hypochondra 94 rocneho,tiez nam casto vola uz roky ze zomiera.....😎
Ja si davam aj aj tak mi to chuti a este drezi g tisic ostrovov. Deti jedia zvycajne ako hotdog s kecupom
@77daniela77 moja babka 84r tu tiez uz dlho nebude a ide volat si sanitku..mame to pestre 🤦🏼♀️😀😀
A vysvetlil pan manzel, ze preco je to problem? Mavas azda po takej kombinacii zlcnikove zachvaty, ze ta musi ratovat? Ak nie, nech si hladi svoj tanier. Preco ti vycita to co jes? Inac ak by som mala k dispozicii ja si nalozim k parkam a zelenine - kecup, horcica, chren a tatarka, bez chleba.
ja by som mu odporučila dve možnosti - buď nech sa stará o svoj tanier, alebo nech si podá žiadosť o rozvod, keď to teda vníma ako taký obrovský problém...
A pravdepodobne by som zrušila párky na raňajky, nech mám svätý pokoj od jeho blbých kecov.
Mne napríklad nesedí tá zelenina k párkom, ale zas toasty+kečup+zelenina je u nás bežná vec. Čo mi tiež nesedí je hotdog s tatarskou alebo hranolky s horčicou a poznám dosť ľudí, ktorí si to idú 😀 a mimochodom, langoš a jeho kombinácie sú tiež na nekonečnú debatu 😀 takže nech sa ukľudní, ak chce ešte niekedy párky na raňajky od teba.
Možno je vnútorne Monk 🙂 Skús si dať najbližšie zeleninu na tanier zvlášť či bude mať menej stresu z toho. Ale inak mať tieto problémy 🙂 A možno len trpí nejakou ocd poruchou (alebo aká je tá skratka).
neriesim inych.. na co maju chut nech jedia.. ja napriklad parky zjem ciste, ziaden kecup, horčica, nic.. a napr. spagety tam si vzdy davam tatarsku🙈😃
Mňam 🤤
U mna bola minule kamoska a dobre ju nekleplo,lebo som mala chlieb s maslom a k tomu parky 🤦🤣 to bol taky problem
Aj keby si si dala párky s Nutelou,je to tvoj problém🤣 čo do toho muža?
To je v pohode ..kamoška jedáva parky s horčicou a k tomu si pomasti rožok džemom 🤣🤣🤣 tak jej to skrátka chuti ...inak zelenina a kečup úplne v pohode 😊

Ja kečup nemám rada, ale muž aj deti si ho tak normálne dávajú 🤷. Ja si dávam horčicu 😅 aj keď mám zeleninu