icon

Ahojte. Tie ktoré máte problém s chlpkami nad hornou perou, ako to riešite? Chodíte ku kozmeticke alebo mate niečo účinné na doma?

avatar

holitkom na obocie sup sup a je pokoj

18. nov 2024
avatar

Depilujem voskom. Nemam ich moc tmave, laser pre mna nie je vhodne riesenie. Takze jedine depilovat u mna prichadza do uvahy

18. nov 2024
avatar

Chodím kozmeticke na depiláciu

18. nov 2024
avatar

kozmetičke depilovať

18. nov 2024
avatar

ja ich tiež mám bledé, skúšala som vosk a celá som bola vyhádzaná ešte dva týždne.. Ja používam depilačný krém.

18. nov 2024
avatar

Najskôr párkrát u kozmetičky voskom a teraz už doma. Po "odtrhnutí" to natriem detským olejom na očistenie zvyškov vosku a potom trochu detského púdru so zinkom, aby som sa nevyhádzala.

18. nov 2024
avatar

Ja si kupujem z avonu,depilacny krém ,je to konkrétne na chĺpky nad perou, natriem to,dve minúty nechám a utriem kozmetickym tamponikom, a fuziky sú fuč

18. nov 2024
avatar

Dep.krem

18. nov 2024
avatar

@martinka354 aj ja, super. Budem musieť opäť objednať

18. nov 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Parkrat za rok lumea a viac neriesim

18. nov 2024
avatar

@nikushka8 to som akurát dnes pozerala. Vieš mi prosím poslať konkrétne s ktorým si spokojná?

18. nov 2024
avatar

Diódový laser pomohol super 👍

19. nov 2024
avatar

@veronika_999 mam starsi model,lebo ho mam uz 4 roky s 2 nadstavcami

19. nov 2024
avatar

Trvalá epilácia je cesta. Viem, o čom hovorím. Bola som tu https://dermabelle.sk/laserova-epilacia

20. nov 2024