Kto z vás už robil gyros šalát, co sa vrstvi. Na noc sa to da do chladničky a potom sa to cele premieša? Alebo sa to naklada rovno z misi?
Ja nepremiesavam
24. mar 2022
Nepremiešavam. Každý si naberie z misy tak ako je
24. mar 2022
Nepremiesavame, kazdy si nabera na tanier. Velmi ho odporucam, je uzasny.
24. mar 2022
nepremiešavam a dik za tip
24. mar 2022
Ja ho nemiešam. Dám ho taký navrstveny s misou na stôl. Pekne to vyzerá a každý si naberie.