Máte niekto skúsenost s pobytom v hoteli Pieris a vstupom do welness Permon? Chceme tam ísť 1.x. Niekde som čítala, že.medzi týmito dvoma hotelmi premáva elektoemobil, ako ďaleko sú od seba vzdialené? Treba si ten odvoz vopred dohodnúť na čas?
Na recepcii si povieš,že chceš ísť do druhého hotela a bud auto čaká hneď alebo max 10 minút trvalo. A odvezú všetkých alebo sa otočí hneď 2x ak vás je viac
9. dec 2024
ano, v zime chodil vlacik, alebo si povedala na recepcii a odviezlo ta auto.
9. dec 2024
My sme chodili peso je to kusok .cez taky lesik su tam vyrezavane zvieratka z dreva .
9. dec 2024
V lete kľudne na pešo. v zime by som dala odviezť. Ale zasa prezliekanie, šatňa, lepšie je bývať v Permone a krásne sa v župane prejsť
9. dec 2024
My chodime sice len do Permonu priamo ale tusim tam chodi nejaky vlacik alebo to co pises z Pierisu ,okolo 15stej . Mozno pisem blbost ale boli sme tam nespocetne mnozstvo krat a vzdy okolo 15stej sme videli ako prisli z Pierisu ludia do Permonu na wellnes