Nechávate vonku vianočné koláče keď je minusova teplota? Rozmýšľam ze aspoň zakryjem dekou, pomôže to? Mam už plnú chladničku.
Tiež máme na balkone. Chladnička je total plná.
21. dec 2024
Jasne. Mame na okne 😂 v dozicke.
21. dec 2024
nemám, nerobím nevarim tolko , ale deku by som dala predsa len alebo niečo platené
21. dec 2024
Áno, mám ich na balkóne a vôbec nevadí že bude mínus.
21. dec 2024
Ja dávam na studenú povalu. Kľudne daj von.
21. dec 2024
Mne také zmrznuté najviac chutia 🫣🤣 asi som divná
21. dec 2024
Kľudne daj...tiež to robím cez sviatky a na Silvestra som tak dávala chlebíčky