Neviete, kde sa dočítam, ako je to s mojou situáciou? Nie som očkovaná, mam 5.deň covid, no manžel je pozitívny dnes antigenom, v pondelok bude mať PCR. Keď mne skončí karanténa, musím byť opäť doma kvôli nemu? Budúci týždeň v piatok mam termín u doktora, tak ci môžem k nemu ísť.
Nie nemusis
Nebudes mat uz karantenu, budes prekonana a prekonani maju vynimku z karanteny. Ale zavolaj lekarovi, ci ta osetri, mne nechcela jedna lekarka vziat dieta 5 dni po skonceni karanteny, lebo sa bala, ze sa nakazi 🤦🏻♀️
tebe skonci karantena, ked ti ju ukonci lekar 🙃 potom nie si povinna byt v karantene, ak je manzel doma pozitivny, do opatovnych priznakov. je pravdepodobne, ze lekar ta v piatok nezoberie, ked budes mat este doma v katantene pozitivneho clena domacnosti, ja by som ani v takom pripade k lekarovi nesla. urcite si tam zavolaj
Uz budes prekonana takze nie.Bolo mi tak povedane z Uvrz