Opýtam sa len zo zaujímavosti. 🙂 Môj syn zaspáva odmalička tak, že má oči otvorené, neskôr s nimi klipka až kým nezaspi. Nezavrie si oči počas usoavania, ma ich otvorené. Keď ich má zavreté tak už viem, že spí. Je to tak aj u vás??
Môj syn tiež odmalička rozpráva, že on nezatvara oči pri spánku... Čiže tiež mame rovnaký scenár pri zaspávani ako vy..
3. mar 2022
Áno, úplne rovnako je to aj u nas
3. mar 2022
Jasne, bezne u deti, este mu niekedy zostane oko pootvorene, aj ked uz spi, mu ho zatvaram 😁
3. mar 2022
Rovnako. Ma 2,5 roka, ale ked mu poviem zavri očká, aj zavrie a zasa kuka.. az kym zaspi😅
3. mar 2022
@adeladulova môjmu keď poviem aby zavrel oči tak ich ešte viac otvorí 😂
3. mar 2022
Moja spavala s pootvorenymi ocami,bolo to dost desive 😅 okolo druheho roka zacala spavat so zatvorenymi
3. mar 2022
Je to u deti bezne