V dinoparku v Bojniciach je vhodná cesta pre kočiar? A ako riešite keď chcete ísť aj na vyhliadkovu vežu?
Vsade sa dá ísť s kočíkom. Je tam dobra asfaltová cesta
18. apr 2025
Fuu,priamo v Dinoparku bola pre cca 2rokmi strasna cesta-strk a dolu kopcom to bol masaker🙈s kocikom som presla kusok a potom som radsej sedela pri bufete kym to muz so synom presli🙈😂
18. apr 2025
na vyhliadku je dobra cesta. v dinoparku, iba cast sa da kocikom, zvysok je strasne, proste strasne aj bez kocika...
18. apr 2025
Na vežu môžeš ísť aj s kočíkom