Využili ste penové puzzle pre svoje bábätká? Od akého veku ste ich tam dávali? Ja zvažujem pre svoje kúpiť tu položku a k tomu hrazdu. Resp., dostanem ako dar, neviem co také iné si vybrať od svagrovcov tak zvažujem toto.
Ani ja by som uz asi nesla do puzzli ale radsej do jednoliatej podlozky. Obe deti mi to vzdy rozkladali na padrt 😂
Podlozka je super. Neolutujes😊😊. My sme vyuzivali velmi dlho...aj na dovolenkach sa nam zišla.
A môžete mi prosím poslať link, alebo aspoň značku s ktorou ste spokojne?
@veronika_999 urcite nie puzzle, my sme tak kupili, ale ona to cele rozberala a vyberala pismena a to bola malicka
my sme mali parklon podlozku, super vec, vyuzil par rokov
Jednoznačne podložku z Topfit, daj kod kulanko a mas zlavu 10%.
puzzle su super, ale nekupuj tie co sa do nich vkladaju rozne obrazky zlozene z xy kuskov, budes na nervy ked to budes upratovat... ked uz tak take cele bez obrazkov, my ich vyuzivame aj teraz, ma 5r a napr. do stanu na zem mu ich zlozim, ci pod bazenik minule roky...
Ja tak ľutujem tie puzzle nakúpila som ich asi 50 a je to zbytočná oštara.. Kupila som podlozku penovu a super.. Rozložené za 5 sekúnd a zložené tiez
Puzzle a hrazda zhruba od 1-2 mesiacov. Hrazda do obdobia kym sa nezacali otacat a puzzle dlho, aj ro 2r. Htali sa na nich na zemi
My sme mali puzzle a teda najlepsia kupa mojho zivota.Vyuzite denne uz sedem rokov🤣.
Syn ma 4,dcera onedlho 8,a stale sa s tym hraju stavaju rakety,bazeny,domceky.Momentalne ohradky pre morcata.🙈
Lahko sa to da naskladat do pracky a vyprat.Za mna puzzle,ale teda podlozku sme nemali,tak nemam s cim porovnat.
Puzzle nie, ale podlozka casmatino napr alebo lalalu..Pod hrazdicku mozes davat tak od mesiaca cca a od 4.mes.by mali byt co najviac na zemi,takze za mna podlozka najlepsia vec 🙂
Podlozka ano, puzzle niee, ked zisti ako sa to vybera a rozklada.. koniec 😀
Nie puzzle ale takú celú podložku. Využiješ a určite dlho 🤗