veronikaurgeova
autorAspoň sú pekné a zábavné spomienky 🤗😉
27. dec 2019
Áno aj doteraz a to už dávno nie sú bábätká
27. dec 2019
Moja malinká je celkom v pohode sama v izbe ale keď zbadá že idem na záchod tak tam hneď musí byť aj ona. Asi si myslí že sa odtiaľ teleportujem niekam 🤦🏻♀️
27. dec 2019
veronikaurgeova
autorAspoň vidím že vtom niesom sama 😁 🤦♀️
27. dec 2019
Nasa mala to dotiahla do vyssieho levelu. Ked pocuje,ze sa otvorili dvere od zachodu(nechapem ako to rozozna),okamzite tam bezi. To je jedno kto tam je. Postavi sa na spicky a otvori si,a robi dnu spolocnost. Zamknut nepomoze,bude tolko buchat a pistat,az jej proste otvorite. A tie smutne ocicka 😀 uz aj navstevy si zvykli,odnaucit ju to nejde. Uz som bola zufala,ale ona fakt tam musi byt 😂😂😂
27. dec 2019
veronikaurgeova
autor@zania 😁😁😁😂
27. dec 2019

Ano 2deti nasackovane primne to boli casy