icon
avatar

Úplne to vystihuje moje pocity😂

13. feb 2021
avatar

Občas si tak pripadam...🙈🤔

13. feb 2021
avatar

Mne sa najlepšie upratuje, keď sú všetci preč z domu, čo mi v tejto korone akosi nevychádza 🙂

13. feb 2021
avatar

presne🤦🏽‍♀️

13. feb 2021
avatar

@marcellka32 mne tak isto len často to je nemožné 😄

13. feb 2021