ked islo dieta na prijimacky na 8 rocny gympel (z 5. triedy) musi tam byt cely cas rodic? rozmyslala som, ze tam by som isla s nim, ale odtial by som ho nechala ist domov sameho. len teda neviem, ci nebudu od rodicov po prijimackach nieco chciet
Rodič tam nemusí byť vôbec, do budovy ide aj tak sám.
24. apr 2025
Moji ked boli v BA na Metodke minuly rok, tak sme si ich rodicia po prijimackach museli prevziat. Nepustili ich samych domov. Ale pocas prijimacok som bola kade tade, prisla som az na koniec. Treba zistit, asi kazda skola to ma inak.
24. apr 2025
Sestrin ide teraz 5.5 a musí si ho vyzdvihnúť.
24. apr 2025
Môj bol veľmi unavený, je to vyčerpávajúce, nenechala by som ho ísť sameho
24. apr 2025
Nie, kludne mozete odist. Dieta ide do skoly na zavolanie a vyjde same. Rodicov do skoly nepustaju.