My sme mali v takom čokoládovú nátierku s medom a ghee maslo mávam v nej
14. júl 2025
niekedy v nich byvali jogurty, ale ked ich potrebujes viac, daju sa kupit. Male, stredne aj velke
14. júl 2025
Ja som v takej kupila zmrzlinu
14. júl 2025
Ovcie a kozie jogurty v takom su
14. júl 2025
Šťavnatý čaj, ja tie poháre vyhadzujem.
14. júl 2025
V podobných majú džemy v lidli
14. júl 2025
V bille mavaju v takomto kompóty tu ich billa premium značku minule som kúpila slivkový veľmi dobrý kompót mimochodom
14. júl 2025
14. júl 2025
V tých malých majú jogurty. Ja som ich kupovala cez net
14. júl 2025
@cecilia29
V tých malých majú jogurty. Ja som ich kupovala cez net
@cecilia29 toto su asi velke ked sa pyta na zavaraninu
14. júl 2025
v Kaufe je v takom zmrzka
14. júl 2025

V takomto som mala med, alebo oriesky v mede 🙂