icon
1 / 1
avatar

V takomto som mala med, alebo oriesky v mede 🙂

14. júl 2025
avatar

My sme mali v takom čokoládovú nátierku s medom a ghee maslo mávam v nej

14. júl 2025
avatar

niekedy v nich byvali jogurty, ale ked ich potrebujes viac, daju sa kupit. Male, stredne aj velke

14. júl 2025
avatar

Ja som v takej kupila zmrzlinu

14. júl 2025
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Ovcie a kozie jogurty v takom su

14. júl 2025
avatar

Šťavnatý čaj, ja tie poháre vyhadzujem.

14. júl 2025
avatar

V podobných majú džemy v lidli

14. júl 2025
avatar

V bille mavaju v takomto kompóty tu ich billa premium značku minule som kúpila slivkový veľmi dobrý kompót mimochodom

14. júl 2025
avatar
@kofa77

Ovcie a kozie jogurty v takom su

@kofa77 v takom velkom?

14. júl 2025
avatar

V tých malých majú jogurty. Ja som ich kupovala cez net

14. júl 2025
avatar
@cecilia29

V tých malých majú jogurty. Ja som ich kupovala cez net

@cecilia29 toto su asi velke ked sa pyta na zavaraninu

14. júl 2025
avatar

v Kaufe je v takom zmrzka

14. júl 2025