icon

Objednávam z mall.sk a rozdelili mi objednávku na 5 časti, to nemôžu poslať všetko naraz?, vraj sú to veci od rôznych dodávateľov. Ďakujem

avatar

Nie lebo to tak funguje.

18. okt 2020
avatar

@berginkan no to je na porazenie, každú objednávku teraz mám platiť 0,8€ za poštovné krát 5

18. okt 2020
avatar

@veronikaveron no tak to si musis pozriet. Niekedy neplatis

18. okt 2020
avatar

@veronikaveron podla mna platis postovne iba raz, tak ako mas v objednavke..ty predsa nemozes za to, aky maju sposob dodavky...tiez mi objednavku rozdeli par krat a nikdy sa nestalo, ze by som platila postovne viac ako bolo v objednavke

18. okt 2020
avatar

Mne tiež rozdelili na 2 zásielky a poštovné dvakrát 🙄

18. okt 2020
avatar

@erikavesela platila som 3x 0,8€ ostatné boli zadarmo, lebo ich majú skladom 🤷‍♀️

18. okt 2020
avatar

@veronikaveron prosim?...by som im to vratila

18. okt 2020