Prosím bas ,nejaký krem na tvár, dnes sa mi môj minul (la roche effaclar) a chcela by som nejaký iný. Mam 34r. zmiešanú pleť, sem tam akné. Ďakujem
Ja mam rada tento, je to taky velmi lahučky kremik ale nie uplne gel 🙂
20. máj 2023
Mam krém od Vichy mesiac, ale absolútna spokojnosť. Súhlasím s
@lolinka15
Mne sedí veľmi Slow age, ale je gólovej konzistencie. Mam aj liftactive supreme, ale na leto mi viac vyhovuje ten gélový. Rýchlo sa vstrebava
20. máj 2023
Ja striedam effaclar s mixou...ale vekom cítim,že by to chcelo aj niečo vyzovnejsie..akné síce pomaličky Konečne keď sa blížim ku 40ke možné.. akonáhle však effaclar nedávam, vracia sa
20. máj 2023
veronikaveron
autor@blondiee83 ktorý vichy prosím ta. Ďakujem
21. máj 2023
Napísala som aj názov 🙂
Tento
21. máj 2023
veronikaveron
autor@blondiee83 aha 🤭 ďakujem
21. máj 2023


Ja som mala dlho la roche ale zistila som ze viac mi sedi vichy..nakupujem ked je akcia 2+1...a tento mam velmi rada,lahky,hydratacny 🙂