Prosím vás, akú tašku do piateho ročníka? Syn mal doteraz od prvej triedy topgal, síce je ako nová, ale už som videla ku koncu roka, že potrebuje väčšiu (táto je 3-4 ročník) . Pozerala so ich aj teraz no žiadny vzor z tých väčších nie je pekný. Ďakujem
@astonka no, presne takú nejak som si predstavovala. Je prosím ta aj chrbát vystužený?
ja to isté riešim, našla som pekné jednoduché STILL skús pozrieť stránku, majú aj vystužené chrbty ja sa asi rozhodnem pre tu
@veronikaveron tiez máme oxybag, veľká spokojnosť. Chrbát je vystúžený. Predáva ich aj sportisimo, ak máš poblíž choď pokukať
Ďakujem, ešte som pozerala baagl ale pozriem aj tie vaše, co píšete.
Podobne ako Oxybag robi aj Ars Una. Dcera ma cierny batoh od nich a spokojnost.
My sme kupovali STILL.
@veronikaveron ano je syn je spokojny rok ju ma.
Oxybag ma syn, chrbat vystuzeny a dokonca som kupila vo vypredaji za 25€ krasnu sivu. Sa mi postastil vypredaj u nich na stranke. Pozri ich stranku, mozno maju zas vypradaj
https://www.oxybag.sk/studentsky-batoh-oxy-scoo... na niektore maju aj 20% zlavu
Ja som teraz podla rad tu na MK kupovala tiez Still a k tomu rovno peracniky zo stranky. Tak som zvedava
Dcera ma baagl, velmi pohodlny je.
@kitty88 a kolky rok ho už ma? Sa bojím,ze mi v 7 triede povie, ze chce vans ako majú všetci aj keď teraz vidím, ze novu nepotrebuje a staci mu stara. Tak dúfam, z nepojde s davom
@veronikaveron pozri aj coocazoo - pomer vykon/cena/dizajn veľmi fajn. Vydržal celý druhý stupeň, mladší syn ho má tiež a ide do 8tr. Neinfantilné vzory, veľký výber.
@veronikaveron od cca polovice tretej triedy, teraz ide do siestej. Uz sme sice museli davat opravovat zips, ale inak je stale ok. Ma z rady skate, vzor si vybrala sama a stale sa jej paci.
Od druheho ročníka mame stále.topgal. je tam motiv ktorý nič nepokazí. Isto bude i piaty a myslím aj šiesty ročník.je perfektná
@jajka78
@jajka78 ktorú mate veľkosť? Moj ma 3 a 4.rocnik a sa mi zdal uz malý ku koncu roku
Ja som synovi tuto kupila(ina farba)