icon

Prosím vás, akú tašku do piateho ročníka? Syn mal doteraz od prvej triedy topgal, síce je ako nová, ale už som videla ku koncu roka, že potrebuje väčšiu (táto je 3-4 ročník) . Pozerala so ich aj teraz no žiadny vzor z tých väčších nie je pekný. Ďakujem

avatar

Ja som synovi tuto kupila(ina farba)

24. aug 2024
avatar

@astonka no, presne takú nejak som si predstavovala. Je prosím ta aj chrbát vystužený?

24. aug 2024
avatar

ja to isté riešim, našla som pekné jednoduché STILL skús pozrieť stránku, majú aj vystužené chrbty ja sa asi rozhodnem pre tu

24. aug 2024
avatar

@veronikaveron tiez máme oxybag, veľká spokojnosť. Chrbát je vystúžený. Predáva ich aj sportisimo, ak máš poblíž choď pokukať

24. aug 2024
avatar

Ďakujem, ešte som pozerala baagl ale pozriem aj tie vaše, co píšete.

24. aug 2024
avatar

Podobne ako Oxybag robi aj Ars Una. Dcera ma cierny batoh od nich a spokojnost.

24. aug 2024
avatar

My sme kupovali STILL.

24. aug 2024
avatar

@veronikaveron ano je syn je spokojny rok ju ma.

24. aug 2024
avatar

Oxybag ma syn, chrbat vystuzeny a dokonca som kupila vo vypredaji za 25€ krasnu sivu. Sa mi postastil vypredaj u nich na stranke. Pozri ich stranku, mozno maju zas vypradaj

24. aug 2024
avatar
24. aug 2024
avatar

Ja som teraz podla rad tu na MK kupovala tiez Still a k tomu rovno peracniky zo stranky. Tak som zvedava

24. aug 2024
avatar

Dcera ma baagl, velmi pohodlny je.

24. aug 2024
avatar

@kitty88 a kolky rok ho už ma? Sa bojím,ze mi v 7 triede povie, ze chce vans ako majú všetci aj keď teraz vidím, ze novu nepotrebuje a staci mu stara. Tak dúfam, z nepojde s davom

24. aug 2024
avatar

@veronikaveron pozri aj coocazoo - pomer vykon/cena/dizajn veľmi fajn. Vydržal celý druhý stupeň, mladší syn ho má tiež a ide do 8tr. Neinfantilné vzory, veľký výber.

24. aug 2024
avatar

@veronikaveron od cca polovice tretej triedy, teraz ide do siestej. Uz sme sice museli davat opravovat zips, ale inak je stale ok. Ma z rady skate, vzor si vybrala sama a stale sa jej paci.

24. aug 2024
avatar

Od druheho ročníka mame stále.topgal. je tam motiv ktorý nič nepokazí. Isto bude i piaty a myslím aj šiesty ročník.je perfektná

24. aug 2024
avatar

@jajka78
@jajka78 ktorú mate veľkosť? Moj ma 3 a 4.rocnik a sa mi zdal uz malý ku koncu roku

24. aug 2024