My sme dali ešte záves... Oproti mam mycku a sušičku..
A ak nemáš kúpeľne prekúrené a su vacsie tak je v nom oproti uzavretemu kutu aj zima-na ten cas co si na mydlenie vypnes vodu.
@evulil uvidim časom, co bude hovoriť, zatiaľ mu nejdem kaziť radosť, len ma to prekvapilo, keď som to videla
@jonki zaujimavy postreh, dakujem
@veronikaveron ja mám jeden otvoreny a jeden zavrety a nemenila by som
Kamoska má takto a riesi záves, ze cele zle
ak je ta zastena jedna dlhsia tak nie. my sme uz vo viacerych hoteloch toto zazili a bolo to v pohode lebo to sklo aj priestor boli take dlhsie trochu
Mame nieco podobne v dolnej kupelni, ale teda dvere obe sklenene... inak by to bolo fakt vsade ta voda... a ten bod hore -ze tam bude zima je tiez dobry...
Áno aj do boku strieka, a tiež teplo zo sprchy uniká do priestoru 😉
My mame takyto len inak otocenu sprchu,ja som spokojna,troska vody vyspliecha ale je to ok,a ta tak sprchujem aj deti..co sa tyka tepla,ano,nie je tam tak teplo,ale zase ja nemam rada ten prechod,ked je v kute brutal teplo a vyhdem a je chladno
@lolinka15 ja som napriklad strasne zimomrava, ja zo sprchy len prebehnem do infra sauny a sa vysusim pri 38-40 stupnoch 😂
Máme podobnú, áno voda je aj v tej druhej "polovici" a v zime je na začiatku sprchovania chladnejšie ale nemenila by som. Vojdes bez zatvárania hocicoho, lepšie sa vyvetra, a keď sa dosprchujes nie je ti zima z otvorenia sprchy. Keď som niekde kde je zastena tak nikdy neviem ci mám mrznut v kúpeľni alebo utekať do postele alebo čo 😁
Neviem co vam spliecha ale nam teda nic 🙂 treba dat sklo min 140cm a ideal az po strop
Mame, voda trochu spliecha, ale inú by som nechcela. Je to krásne
Mám podobne riešeny jeden kút a je to v poriadku čo sa týka spliecha vody. Žiaden extrém.
@veronikaveron nešpliecha.
My to máme takisto a nič nešpliecha.
Mam murovany 120*120, bez dveri, dali sme zaves a aj tak vyspiliechame este zan (hlavne syn je expert)

Áno špliecha ( v závislosti od vysky postavy, rychlosti vody a spôsobu ako sa clovek umyva)