Aj ja mam na prazenicu a puding granitovy hrniec.
22. okt 2022
veronikaveron
autorĎakujem dievčatá 🙂. Pozriem
22. okt 2022
@veronikaveron za mňa sú super tefal ingenio, mám taký s odnímateľnou rúčkou, niekoľko rokov, stále ako nový a čístí sa jedna báseň 🙂
23. okt 2022

Ja mám rada hrnce a panvice s granitovym povrchom. Nepripaluje sa nič a ľahko sa čistia