veronikaveron
autor@elanor
detske take velke niesu. potom uz iba dospelacke. teda aspon demar
@elanor áno, ale tieto konkrétne dospelacke nie su. Nemas skusenosti s niektorymi dospelackymi? Ďakujem
2. jan 2026
Kúpila som synovi snehule Demar. Tiež ma už veľkú nohu nosí 39 ako ja tak som mu dámske kupovala 39/40. Pohľadam a pošlem link.
2. jan 2026
Nejde mi to zdieľať tak pridávam screenshot foto . Presne tieto som kúpila . Medzi dámskymi snehuliaka treba hľadať
2. jan 2026
veronikaveron
autorDakujem
2. jan 2026
@veronikaveron
Dakujem
@veronikaveron damske snehule potom su dobre. Mam doma jedny 40ky, tie nosim cez zimu, ak sa omylom pritrafi sneh
2. jan 2026


detske take velke niesu. potom uz iba dospelacke. teda aspon demar