Prosim vas, kolegyne si nosia také gulicky napucane na desiatu. Aj mi vraveli, ze co to je, no nepamätám si a do pondelka mi to nedá 😅 nasla som len tapiokove, ale nezdá sa mi ze by to bolo ono. Co iné by to mohlo byt. Ďakujem
Chia semiačka
Amarant?
📌som zvedavá čo to je 🙈
Mochi? Ci uplne mini gulky?
Áno, chia som myslela. Ušetrili ste mi nervy do pondelka 😅 Dakujem. Pozriem aj tie ostatne , vyzerajú zaujímavo
@veronikaveron daj link pls, toto aj mňa zaujíma.
@veronikaveron robí sa z toho Chia puding.. semiačka zaliať mliekom (akýmkoľvek ci kravské alebo rastlinné) a k tomu pridať nejaké ovocné pyré alebo kúsky ovocia a je veľká mňamka 🙂
Alebo ešte aj orieškové masla sa do toho môžu dat
Alebo chia fresca - lyzicu chia zalejes vecer vodou, das do chladnicky a rano pridas stavu z citrona, pije sa studene
chia