Prosím vás, mam 2 veľké krabice detských body. Neskusali ste niektorá darovať do pôrodnice? Vezmú ich? Sú čisté, len 4 roky stáli a prať sa mi to zrovna nechce. Alebo hodím do kontajnera humany? Ďakujem
Spytaj sa. U nás vezmú a radi
Aj ja som tak darovala bodyčka, keď som bola vrátiť monitor dychu na novorodenecké. Sama som videla, do čoho malú obliekali a to bola čistá katastrofa, 20-ročné staré dupačky o dve čísla väčšie a nemožné košielky, ktoré som za toho pána nevedela uviazať s tými šnúrkami. Tak aspoň takto som chcela pomôcť ďalším mamičkám.
Do pôrodnice ale nájdu sa mám aj také sestričky čo tie veci berú a posúvajú ďalej
@arah to je sila, aj keď myslím, ze tieto by asi nebrali, je to len tesco, lidl, hm 🤭
oni to tam stále perú čiže rýchlo zničia, určite sa potešia
Určite sa potešia, aj ja som dávala. Veľmi sa tešili, dokonca chceli odo mňa meno aby mi oficiálne cez nejakú stránku poďakovali. Ale odmietla som. Ďakovali akoby som im 100€ dala 🙂
ja som dávala po synovi malé veci na detské oddelenie (body, dupačky, tepláky, ponožky, čiapočky, uteráky obliečky na malú postieľku), vzali si všetko