icon

Prosím vás, sila som susedom rúška, 20 ks, s tým, že látku a gumky mi kúpil, koľko by ste si pýtali? Dával mi 20€, ale to sa mi zdalo veľa a nevzala som. Ďakujem

avatar

10€

25. sep 2020
avatar

Ale ak mas cas a mate dobry vztah tak by som nepytala nic

25. sep 2020
avatar

no 20 je fakt dost.... ja som nevzala nic ale tiez tak 10 euro maximalne .

25. sep 2020
avatar

Susedom som sila zadarmo, ked dali material

25. sep 2020
avatar

A kolko casu si nad tým strávila ? Akoze sused,ok,ale na slovensku sa necení ručnà práca...

25. sep 2020
avatar

20e by som Ti dala kľudne aj ja,lebo ochota+práca 1ks/1e...mãš rúško zadara..sused,nesused..zadara Tí ani kura nehrabe😁 možno sa Ti zas ináč revanšuje😊

25. sep 2020
avatar

@ayfer
@miskakyska
Ale mate pravdu 😉

25. sep 2020
avatar

@miskakyska tak teba by som za susedu nechcela😁 my mame so susedmi super vztah,pomahame si za protisluzby

25. sep 2020
avatar

ja som kupila za 1e site ruska s tym, ze som nedavala ziadny material. tak podla mna 10e max.

25. sep 2020
avatar

@bibyke ak su protisluzby... Su susedia, co mam sice dobry vztah, ale nevedia nic, co by som ja potrebovala

25. sep 2020
avatar

@martinkatinka tak od takych by som si vypytala,preto som aj tu komentovala potom,ze podla toho aky maju vztah.. ak su kamarati a pomahaju si tak by som nepytala nic,ale iba ak sused co pozdravi a prejde okolo tak tych 10€ podla mna staci ked aj material doniesol

25. sep 2020
avatar

@stanislavao no to fakt lacno. Ked si vezmes, ze musis natrihat, nite, ekektrina, dobra latka, zabalit, ist na postu .....

25. sep 2020
avatar

@martinkatinka ja som tiez od jednej pani kupila detske ruska za 1,50€ a usila mi ich na objednavku

25. sep 2020
avatar

@bibyke no len taky sused ti ich ani neponukne, tych 10 eur 😉

25. sep 2020
avatar

@ayfer jasnačka,že nie..prpľava robota,tie čo šijú rúška na nich skôr prerobia,ako zarobia a tie,čo nemajú páru ,čo to obnãša tak aj nad 1e krútia hlavou..
@bibyke našili sme s rodinou rúška pre 1/2 dediny a predavačkam do jednoty,kt.máme v obci...zadara😘😘😘nerada sa chválim,ale nenechám sa ani haniť

25. sep 2020
avatar

@martinkatinka tak netreba potom prijat sitie rusok😁

25. sep 2020
avatar

Ja by som ti tiez davala 20, 1€ za rusko fakt nie je vela, ved to je kus prace a stalo ta to cas a energiu. Ale ak by si sa za to citila blbo, tak si povedz 10€.

25. sep 2020
avatar

@miskakyska vyborne,tak tebe kura asi hrabalo😁

25. sep 2020
avatar

@bibyke ja tiez sijem susedovi zadarmo,

25. sep 2020
avatar

@smejo111 ale to fakt zavisi asi od toho aky sused..

25. sep 2020
avatar

@bibyke hej ale viem ze ked budu rodicia nieco potrebovat, pomoze im

25. sep 2020
avatar

@bibyke ja som dobrá susedka,ja by som jej tých 20e dala už,len za ochotu,čítaj a neprekrúcaj,ani ja by som nechcela také lakomé susedy,ako si ty😆✌️

25. sep 2020
avatar

No nic dievcata 😉 nech si kazdy urobi ako chce, Ja sa budem riadit svojim rozumom a idem teda pracovat 😉

25. sep 2020
avatar

Ked je dobry vztah tak by som sila zadafmo alebo nejaku pozornost ako cokolada

25. sep 2020
avatar

Podlq vztahu, od kamosov nic. 20€ je inak primerana suma.

25. sep 2020
avatar

mne usila suseda 30ks rusok za hubert sampus a nescafe gold a aj to sa okunala, ze nevezme. a ani latky, ani gumky som nekupovala. peniaze som neponukala, lebo by sa urazila. mame fantasticke vztahy, sme ako rodina- navstevujeme sa, chodievame si blahozelat k sviatkom, ked peciem nieco sladke, odnesiem im, ona zase nam. moj muz ich deti berie kazdy piatok z intraku domov. mame nadstandardne vztahy a nikdy sme od seba za nic nevzali ani cent. ty, kedze sa tu pytas, kolko mas vziat, tak zjavne nejake peniaze chces. ty sama musis vediet, ake mate vztahy a na kolko si cenis svoj cas, straveny nad tymi ruskami.

25. sep 2020
avatar

20€ nie je vela. Sused vie ocenit zrucnosti inych, ktore on nema.

25. sep 2020
avatar

@miskakyska my si pomahame ako susedia navzajom inak,nie sme lakomí,suseda od nas neprijala peniaze ani ako dar pre syna,vratila ich. Nie kazdy je na peniaze ako ty😁da sa pomoct aj inak

25. sep 2020
avatar

Pokial dali material, nezobrala by som si nic

25. sep 2020
avatar

Tam je veľa faktorov, vzťahy, či ti nejako aj oni pomohli a čo chceli za to, koľko ti to trvalo ušiť a tak.

27. sep 2020