icon

Prosím vás, syn chce toto lego mario, stojí cez 50€, nemáte ho niekto? Vyhrajú sa s tým deti? Ďakujem.

avatar

Aj môj chce..

17. okt 2020
avatar

Ahoj... my ho mame,
Postupne zbierame a syn sa s ním hra každý denn

17. okt 2020
avatar

Super je to, že si môže tu drahú stavať ako chce...

17. okt 2020
avatar

@gejbrel aj môj ju chce pod stromček ale to čo máš prosím ťa na stole to nie je základ to si ešte dokupovala veci?

17. okt 2020
avatar

@pavicek to je základ plus ďalšia krabica za 20€

17. okt 2020
avatar

@gejbrel dakujem. práveže toho sa o vám, že to budú chcieť všetko vyzbierať 🤣a nie je to moc "návykové", (naši nehrajú žiadne hry)

17. okt 2020
avatar

@gejbrel prosím ťa a čo si dokupila ak máš krabičku mi odfotiť dakujem

17. okt 2020
avatar

Máme a je super 👍👍👍
Záleží aj od dieťaťa ci sa nadchne pre hru. Môj je fanúšikom SuperMaria - nintendo, oblečenie a teraz Lego😍

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron nooo... môj syn miluje super maria čiže trička boxerky ponožky šiltovky, hračky navyše . Teraz som objednavala ruksak z ebayu. Aj Rusko mame 😃

17. okt 2020
avatar

@gejbrel krásny ruksak . Práve, že aj moji sa na to namotali 😀 a pamätám si aj ja keď som ho hrávala na nintendo

17. okt 2020
avatar

@pavicek
@pavicek Toto je ono

17. okt 2020
avatar

@gejbrel ďakujem

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron aj peracnik som kúpila 🙈 on je blázon do toho plus ešte sonica toho modrého ježka

17. okt 2020
avatar

@gejbrel a kupovali ste ho v dráčiku? Koľko asi vyšlo, lebo na oficiálnej stránke stojí 60€

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron keď máš kartu je lacnejšie. Sa mi zda okolo 50€ stalo

17. okt 2020
avatar

@gejbrel ďakujem pekne.

17. okt 2020
avatar
17. okt 2020
avatar

@veronikaveron za 49.90€ bola akcia v Alltoys + dali kupón na rozšírenie lega SuperMaria zľava 20%.

17. okt 2020
avatar

pohraju, a o par dni, tyzdnov skonci tam, kde vsetky hracky.....

17. okt 2020
avatar

@darina1952 jeej, perfektna foto 😀 práve, že do dnes je za 43 na mall v akcii a musím sa rozhodnúť

17. okt 2020
avatar

@luxus10 u nás lego ide, len tohoto sa obávam, keďže už to je viac menej ako "elektronická" hra,

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron elektronický je iba Mário - všetko ostatné sú klasika Lego kocky. Figurka je inak velmi milá a "premakana".
Ta cena je super, my sme kupovali ešte v auguste na narodky synovi.

17. okt 2020
avatar

Synček dostane na Vianoce štartovacie sady plus ešte nejakú (objednával manžel, takže netuším ktorú presne). Štartovacie sady a ďalšie vieš kúpiť za super ceny z rajhraciek.sk

17. okt 2020
avatar

@blondiee83 dakujem, tam už nie je ten základný set 🙁

17. okt 2020
avatar

aj my sme dnes nasmu dali k narodeninam,zatial sa velmi tesi,tak uvidime 😊

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron na mall pisu, ze je akcia do 18. tak este zajtra nie?

17. okt 2020
avatar

@danabel áno, áno, ešte do zajtra mám čas na rozmyslenie 😅

17. okt 2020
avatar

@veronikaveron aj ja 😃😉

17. okt 2020