Prosim vás, syn uziva 5 dni tbl augmentin atb a dnes ho 3x trochu prehnalo. Davam 2 hodiny po atb probiotika. Co by som mu ešte na to dala? Dakujem. Dala som na obed 1 tbl.imodium. ďakujem
aj cucoriedky pomozu pri hnacke
Ak ho len vtedy prehnalo, tak by som už počkala, kým doužíva ATB, a ešte preliecila naďalej probiotikami...z takých prírodných liekov čučoriedky, ryža
Mňa.ked začalo preháňať z probiotík tak mi kázala lekárka ich nebrať.prostr.mi nesadli
Augumentin sú veľmi silné atb. Dcéra mala až krv v stolici po nich. Ja som hnackovala týždeň ale mali sme bacila ,na ktorého zaberal len augumentin takže sme trpeli. Treba dávať probiotika dlhodobo ajno douzivani aspoň mesiac
Davaj mu probiotika dve hodky pred atb
1x ho prehnalo a ty si mu dala imodium? To je trochu prehnané... normálne dávaj probiotiká, prehnať ho mohlo aj z hlienov, čo prehĺta, ak je chorý
Ak ho až teraz nemuselo byť z ATB.Skus dávať dve hod pred .
Pri týchto ant sú hnačky bezné
@candii
@ptvw boli sme na pohotovosti (mal anginu) a dr.mu dal augmentin, aj keď pediatricka potom krútila hlavou, že mal dat pnc. Aj dnes v damskom klube bola dr ktorá vravela, že na angínu jedine pnc. Tak som nahnevana 🙄
@veronikaveron môj mal tiež angínu a dala mu tieto ant.
@veronikaveron ale ved augmentin patrí medzi penicilinove antibiotika
@veronikaveron augmentin je penicilín, bežné sa dáva na anginu
Banan? Mozno, ten zahustuje.
Enterina mozno este, je proti hnacke, aj probiotikum zaroven, a je to aj pre deti