@znava ôk. Len ci to je bezpečné. Dakujem. Skúsim. Zlakla som sa
Mne toto tento tyzden uz 2x hodilo, ze niekto ziskal pristup k mojmu uctu
@tamiiik a zakaždým si ho zmeníš podla postupu v hore uvedenej foto? Ďakujem
@veronikaveron ano
@veronikaveron Jasne aj ja som to uz mala.
Mne to vyhodilo teraz, to bude blbost
Aj mne to pred chvíľou vyhodilo, zmenila dom heslo
Tiež mi to práve vyhodilo
Mne tiez a asi zatial nebudem menit nic.. je to cudne.
@eduska ved práve aj mne to prišlo divne, no zmenila som a už som naspäť. Ale aj tak je to podozrivé. Mohla som počkať aspoň do zajtra
Aj mne sa to prave stalo. To je divne teda
Nastavte si dvojstupnove prihlasenie na fb a pozrite si email, kam chodia info z fb. Asi sa niekto nabural. Mne sa chcel naburat nejaky cinan asi 2 mesiace dozadu a muzovi asi tyzden dozadu
@lucia_lucia dakujem, prosím ta, co je dvojstupnove heslo? Dala som nove s veľkými a malými písmenami na striedačku s číslami.
súhlasím, nastaviť dvojstupňové overenie, zmeniť heslo a odhlásiť zo všetkých aktívnych zariadení. Dvojstupňové overenie znamená, že nebude stačiť na prihlásenie heslo ale príde vám napríklad aj SMS kód alebo je na to aj aplikácia s kódmi.
Mne prišiel mail že niekto sa chcel dostať do účtu FB a že ak som to bola ja mám to nechať tak a ak nie zmeniť heslo
teraz často počúvam od známych, že im takto zablokovali fb a veľa z nich malo založený fb na azetový email. Ak máte tiež fb na azetový mail a nechodíte naň tak je už dosť možné, že ho zrušili (rušia ich po nejakom čase neaktivity), preto odporúčam ísť na fb do nastavení a pridať si tam iný email v prípade, že by sa vám takéto niečo stalo. Známej sa bohužiaľ už účet zachrániť nepodarilo, keďže nemala ani prístup k mailu😏
Dievčatá neurobilo sa to náhodou tým, čo mali FB účet prepojený s mailom z Centrumu?
@liv1 ja mam gmail
Ci sa to nestalo tym, ktorym vymazali "starsie" centrumove ucty...
@veronikaveron aha tak nebude to len tym. a uz ti to funguje?
@liv1 áno, ako som si zmenila heslo podla toho postupu hore a už mi ide. Pre istotu som si ho zmenila ešte raz. Chcela som nastaviť aj to dvojstupnove overenie, ale neviem ako
nastavenia—zabezpečenie a prihlasovanie—- dvojstupňové overenie
@veronikaveron a tam si potom vyberiete či sms kód, aplikácia alebo iná možnosť
@veronikaveron no mne to evidentne nejde kvoli tomu emailu
@liv1 dakujem kraaasne
@veronikaveron to nie mne 😊
Ja mam na somariny post a tiez mi to vyhodilo, mailom to nebude


Ved je to tam napisane. Zacat. A zmenit heslo.