icon

Prosim vas, v meste nám dali el.kobezky. je ťažké na tom ist a ovládať ju? Kolko cca stoji tak 3 km? Aspoň orientacne. Ďakujem

avatar

Zalezi podla mesta.

31. mar 2023
avatar

Nie je to ťažké, len to ide rýchlo, treba vedieť brzdiť 😃 u nás bola polhodina zadarmo, keď myslíš tie cez ANTIK atď...a požičovňa stala 5€ na hodinu.

31. mar 2023
avatar

Ďakujem, je to cez nejakú firmu tier. Sem tam by sa mi zišlo z prace na tom ist, aby som bola rýchlejšie doma. Len sa bojím toho ovládania 😅

31. mar 2023
avatar

@veronikaveron nie jw to za km ale na cas plus za idomknutie. Su rozne akcie stale. Jazdim na tom do prace. Je lahko ovladatelna. Ale. 1. Pokial nejdes po ceste ale po chodniku naozaj musis davat pozor. Vyhybat sa chodcom, pri prechode na cestu musi zabrzdit zliest prejst.....taktiez na semafote stojis a ide ti cas a platis.ja to mam rano uolne supwr ides skoro a nikto na chodniku. Po praci uz ma niekedy ide porazit. Neda sa po chodniku. A taka frajerka ze po ceste v Kosiciach si netrufnem.

31. mar 2023
avatar

@ja851976 jaj, tak to hej . V ke po ceste isto nie, to by som sa aj na bicykli bála. A kolko platíš prosim cca a za aky cas? Aspoň orientacne, nemám vôbec predstavu. Ďakujem

31. mar 2023
avatar

@veronikaveron čo som našla nejaké info, tak 1€ za odomknutie a potom 15centov za kilometer

31. mar 2023
avatar

@veronikaveron 0, 20 za otvorenie a potom 0,20 za minutu. A zvycajne su aj akcie ze 5 minut zdarma......

31. mar 2023