icon

Prosím vás, vyhadzujete krátke pastelky? Neviem či sa to dá nejak využiť 🤭. Ďakujem

avatar

V skd by sme sa potešili 😀

27. aug 2024
avatar

poznáš pinterest? keď si dáš vyhľadať "old pencil crafts" vyhodí ti kopec nápadov. ...rámčeky na fotky, náhrdelníky, vedierka, kvetináče, obrazy....

27. aug 2024
avatar

Tieto nie sú až také krátke, s tými sa ešte dá v pohode maľovať. Joj, koľko ich len my máááááme pri dvoch školákoch.

27. aug 2024
avatar

@zuzana253 ďakujem ,tak ich dám ešte do "obehu" 😅

27. aug 2024
avatar

Ja maľujem, kreslím aj s dcérou a my ich míňame až do samého konca, kedy sa už nedajú ostrúhať.

27. aug 2024
avatar

Veru krátke vyzerajú inak. Moja vie "skresliť" hádam do 1cm a ešte sa ich nechce vzdať.

27. aug 2024
avatar

do školskej druziny, ci škôlky úplne ešte ideálne

27. aug 2024
avatar

Sú ešte použiteľné aj na kreslenie. Môj syn berie práve take do školy, nemienim kupovať každý rok nové. 😉

27. aug 2024
avatar

vyhadzujem, ale toto nie su kratke pastelky.. kratke su, ked uz ich neudrzim v prstoch.. tak 1,5 cm asi 😀

27. aug 2024