Baby, neviete o niekom kto má na predaj yorkshira? Ďakujem
veronikuskars
autor@bibyke len
11. dec 2015
@veronikuskars k detom neodporucam,my mame jedneho uz 6rokov😂
11. dec 2015
veronikuskars
autor@bibyke aj my máme, ale jedného nám včera zrazil nejaký dement na aute.. :(
11. dec 2015
Joj chudak,násho sme museli dat operovat, lebo ochrnul tak sa pomaly uz stavia na nohy
11. dec 2015
Len yorka?