icon

Baby, neviete o niekom kto má na predaj yorkshira? Ďakujem

avatar

Len yorka?

11. dec 2015
avatar
11. dec 2015
avatar

@veronikuskars k detom neodporucam,my mame jedneho uz 6rokov😂

11. dec 2015
avatar

@bibyke aj my máme, ale jedného nám včera zrazil nejaký dement na aute.. :(

11. dec 2015
avatar

Joj chudak,násho sme museli dat operovat, lebo ochrnul tak sa pomaly uz stavia na nohy

11. dec 2015