Babyyy. V nedeľu mi trhali zub, dnes mám ísť opäť k zubárovi aby mi to zašil (mám vraj dieru až k nosu). Veľmi sa toho šitia bojím. Máte s tým niektorá skúsenosti?
Mne tak sili, neboli to, umrtvia a nič necitis 🙂
Ale keď prestane fungovať injekcia tak to boli 🙂 predsa je to citlivé
Už keď si zvládla to trhanie.... 🙂 isto ti to riadne umrtvia
Posielam ❤ aby ti to dobre dopadlo...
@barus77 tiež sa tým chlacholim, že keď som zvládla v nedeľu, dnes to už dám. Len ja mám neskutočný strach zo zubára :(
Ďakujem dievčatá, trošku ste ma ukľudnili. Nechcem čítať kade tade na nete, lebo to budem ešte viac vystresovaná do 12 tej
@sisockatt ĎAKUJEM
ktory koren trhali? mne trhala ocny a ten je najdlhsi a nesila mi nic
@1katkas 6-tku tuším hovoril, vľavo hore
Neboj sa sitia, to das,,, skor aby ti to riadne zasil, lebo s tym zvyknu byt riadne problemy, ked sa to odflakne...to by som sk hocikomu nedala, len fakt odbornikovi.
@veronikuskars mne trhali viac korenov ani nepoviem kolko :D po 3teh. a 4 kojených detoch sa zuby pokazili.... moc ti to krvaca? a ked daju injekciu pohoda, nic nezacitis.. a potom si mozes kupit nejaku odmenu 🙂 mne to pomoze prekonat strach
Pane bože to čo je za zubár ? Ja som pred materskou pracovala u zubára a to sa zisťuje okamžite po extrakcii a okamžite sa to aj šije , veď môžete dostať nejakú infekciu v ústach je kopec bakterií ..
@erimolnar ja som na neho natrafila na pohotovosti, ale tu ho ľudia veľmi chvália. Robili mi aj rontgen v nedeľu.
@1katkas mne to nekrvaca, len mi povedal, že keby som jedla polievku, tak mi vylezie teraz nosom von 🙂 že to musí zašiť
@1katkas nechám u neho najmenej 140€ dnes, takže na odmenu zial neostane :(
@veronikuskars na to existuje taký test ktorým sa to zisťuje či tam ta diera je alebo nie a nie že keď budete jesť polievku 😂😂😂 a inak dobry zubár to vidí aj na rtg či zub zasahuje do nosnej dutiny no ja by som mu nedala ani euro.
@erimolnar rtg robil až po vytrhnuti. Joj ani ma nestraste, pevne verím že po dnešku ho dhlo neuvidím zase :(
@veronikuskars ja vás nechcem strašiť len trosku vás dať do obrazu lebo podľa mna to neni dobrý zubár z toho čo čítam , ide o to čo budete robiť keď dostanete infekciu a budete sa vláčiť po doktoroch a ešte jedna vec môj šéf vždy nasadí antibiotiká okamžite v takomto prípade !!!
@erimolnar atb som dostala hneď v nedeľu. Každých osem hodín beriem
@veronikuskars to tak aspoň , že tie Vám dal 👍👍
Mozno preto nesil ze si nebol istu a mal rtg urobit pred tym nez potom. Mne trhali chyrurgicky a sili hned
Aj mne hned po vytrhnuti zašival, tak som si myslela ze stale to tak je, preto sa cudujem co tu citam
Nie je to vzdy bezne sa to nechava otvorene lebo sa to lepsie hoji. Detom trhali a nesili. Pekne sa zrastli len pri komplikovanych sa zasiva.vmne trhali osmicku mala skrutene korene isla tazko museli rezat a zasivat stehov bolo viac. Akurat idem dnes so synom trhali mu zlomenu stvorku nesili netreba. Trojka sa mu vedla kyve a pod stvorkou uz rastie novy zub. Anesteza ustupuje ale zvladol to bravurne pred trhanim mu stihli kamen a fluoridaciu. Dcerke trhali zas dve jednotky vedľa seba s korenmi a tiez nesili rychlo sa zrastli a tiez poloviciach dasien rastli nove. Vyrastli tak za pol roka von
Neboj,nebudes nic citit...pichnu ti lokalku...