icon
avatar
veronikuskars
Správa bola zmenená    6. dec 2016    

Čo som ja dnes mala na sebe 🙂 Nádherné sú...

avatar

Kde na severe?cierne nemali? 🙂

6. dec 2016
avatar

To sú s aliexpressu?

6. dec 2016
avatar

@lucciia nie nie su. Je to zn. Diane Legrand

6. dec 2016
avatar

@lara6 kokos, ,,milujem" pisanie na mobile :(

6. dec 2016
avatar
6. dec 2016
avatar

@veronikuskars ozaj? Vlastné cina všetko kopíruje, podobné so tam videla a vlastne podľa opasku má napadlo fakt že ti sedia parádne..

6. dec 2016
avatar

@lucciia ano, este mali vysacku so značkou. Sirsie su mi trochen, som ich mala stipcom chytene 🙂

6. dec 2016
avatar
6. dec 2016
avatar

@veronikuskars no ale kde na severe?

6. dec 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

krasne su, cestou z posty?🙂

sticker
6. dec 2016
avatar

@lucciia to nie je rovnaky opasok a saty su tiey ine, tieto maju cipku po celom vrsku 🙂

6. dec 2016
avatar

@antoniatonka tam som sa este nedostala 🙂

6. dec 2016
avatar

@lara6 na sebe tam malo byt. A na juhu 🙂 u nas v RS

6. dec 2016
avatar

@veronikuskars a maju aj čierne?nevies?a kolko stoja?🙂

6. dec 2016
avatar

@lara6 čierne svadobné?

6. dec 2016
avatar

@veronikuskars ano,alebo vi je možnosť ušiť take by si mi nevedela zistiť? 🙂

6. dec 2016
avatar

@lara6 to netuším, ale asi skor nie.

6. dec 2016
avatar

@veronikuskars a aspon cenu prosim?

6. dec 2016
avatar

@veronikuskars krasne su. a to sa poziciavaju alebo ste kupili? a aka tam je cena pri tejto znacke?

6. dec 2016
avatar

@lara6 myslím že 370 Eur na požičanie boli
@aniko_h

6. dec 2016