Opýtam sa aj tu, náhodou zimnu kombinézu alebo aj oteplovacky a bundu pre dievčatko, veľkosť 104 alebo najlepšie 110 nemáte niekto na predaj? Ďakujem 🙂
Na tomto skvelom bazare som nič nenašla ;(
Ja mam pekny overal....kuk. Ak by sa pacil, dohodneme sa.
10. jan 2017
Ja mam 104 oteplovacky a bundicku v bazare 😊 da sa aj dohodnut na cene 😉
10. jan 2017
mam pekne oteplovačky 110/116 cez vikend som ich dala na sankovačku a dosla že su jej už male,tak posuvam a aj bundičky sa najdu ako nove
10. jan 2017
ja mam 116 asi velka...