veronikuskars
autor@najaaa vôbec 🙂 len som chcela dopriať slniečko každému 🙂 ja mam uz v pivnici zimne a pevne verim ze ich vyuzijem len od konca roka 🙂
15. apr 2014
ach jááj Martinské Hole máme komplet zasypané snáď nezačne lyžiarska sezóna odznova 🙂 Pošli slniečko smerom na Sever sa mi do tej zimy ani vstať nechcelo.
15. apr 2014
veronikuskars
autor@najaaa odfuknem ho tam trošku 🙂
15. apr 2014
no jasné aspoň sa pokús 🙂 Ďakujééém
15. apr 2014

čistá provokacia 🙂 ja som dnes musela znova vytiahnúť zimné bundy :(