icon

Ahoj!
Volám sa Veronika a s manželom čakáme dvojíčky. Mám 27 rokov. Na túto stránku som sa zaregistrovala preto, lebo dvojíčky budü moje prvé detičky a nie som moc skúsená mamina. Niečo samozrejme viem a budem Vám vedieť aj v niečom poradiť. :D
Na a preto, že som neni až taká skúsená mamina potrebovala by som v niečom i pomôcť.
Dúfam, že ma tu privítate...

avatar

vsetko najlepsie k meninam 🙂

4. feb 2015
avatar

Vitaj a krasne meninky prajem 🙂

4. feb 2015
avatar

Och ďakujem

4. feb 2015
avatar

@veroninkamatejkova ahoj aj moja sestra ma rocne dvojicky

4. feb 2015
avatar
4. feb 2015
avatar

A má chlapca alebo dievčatko?

4. feb 2015
avatar

Teda nie ci ma tak ale ze ci ma dvoch chlapcov alebo dve dievcatka?

4. feb 2015
avatar

@veroninkamatejkova chichi ma dohromady 3baby u nas sa rodia iba dievky

4. feb 2015
avatar
4. feb 2015
avatar

Ja budem mat chlapca a dievca

4. feb 2015
avatar

@veroninkamatejkova krasna kombinacia drzim palce nech vsetko dobre dopadne

4. feb 2015
avatar

Ďakujem

4. feb 2015
avatar

Inak aj ty máš krásne dievčatko

4. feb 2015
avatar

@veroninkamatejkova gratulko k dvojickam a dodatocne krasny meninkovsky dnik.Nech len v zdravi donosis a porodis krasne a zdrave deticky.Gratulujem.

6. feb 2015
avatar

Velmi pekne dakujem

6. feb 2015