Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
viktoria445
10. júl 2017
128 

Druhá čiarka po limite

Ahojte prosím vás pomôžte mi robím si tehotenské testy už asi mesiac stále sa mi na teste objavy slabá palička úplný duch ale po limite sa zvýrazní ... nie vždy tam je slabá palička niekedy test vyjde negatívne a po limite je pozitívny keďže som mimo Slovenska tak na lekára musím počkať ... 

  Pozitivny je pozitivny.... negativne su aj po limite negativne adpon u mna boli.. hmm co ja viem sprav si z 1 mocu 3 rozne testy rano a pockaj 10minut a odfot. Nrjaku foto tych testov co si robila doteraz nemas?

  10. júl 2017

  Tak od začiatku....
  1.) Ako dlho ti meškajú?
  2.) Nemýľ si kanálik s duchom. Duch má každý druhý deň zosilnieť. Toto čo opisuješ su obyčajné kanáliky. Ak by ti už meškali, tak by boli palice viditeľné a silneli by.
  3.) Aj pri niektorých chorobách sa ukazuje jemná čiarka, ako napríklad pri cyste.
  Takže ťažko radiť.

  11. júl 2017

  Meškajú mi už mesiac ...čo je to ten kanalik ... ?

  11. júl 2017

  Kanálik je to miesto, kde je presne to farbivo, čo by sa ti normálne zafarbilo. Je to len taký obrys toho. Na niektorých testoch je ten kanálik bohužial viditelnejší. Ak by to bola pozitívna čiarka, tak tá by ti tmavla každý druhý deň, pretože hcg v tele stúpa dvojnásobne každý druhý deň.
  Ak ti už mesiac mešká, tak to by si mala už totálne koľajnice. Takže asi to nebude tehotenstvo, skôr hormonálny výkyv, alebo nedajbože cysta.

  11. júl 2017

  A foto náhodou nemáš?

  11. júl 2017

  Inak ti poradím už len to, aby si si tu vyhľadala skupiny ako Snažilky, alebo Spoznaj svoje telo a také podobné a tam ti poradia viac.
  Ak si v svojom blogu nastavíš v profile, že sa snažíte o bábo, tak ťa to automaticky hodí do skupiny Snažilky. 😉

  11. júl 2017

  Nemám bohužiaľ som všetky vyhodila ... ďakujem určite sa tam pridám

  11. júl 2017