Máte niekto kombinovanú práčku so sušička značky Candy ? Ste spokojné? Poprípadne mi prosím odporúčte inú značku s ktorou máte dobrú skúsenosť. Nemám dostatok miesta na práčku aj sušičku samostatne. Ďakujem 😘
Nie je to dobre riešenie z dôvodu že keď sa pokazí sušička nepojde vam ani práčka 😊
mozno pomoze
http://najsusicky.sk/
Ja mam Candy kombinovanu pracku so susickou,pouzivam ju uz 6 rok a za mna max. spokojnost. Neboli a nie su ziadne problemy s nou.Tiez mi ju odporucil znamy a som spokojna.
Ja mam Candy kombinovanu pracku so susickou. Riesila som to takto kvoli malu miesta v kupelni. Pokial sa da, lepsie je mat kazde samostatne. Susicku pouzivam iba na susenie uterakov, osusiek a postelnej bielizne, jednoducho velke veci, aby som nemala rozlozeny susiak kvoli tomu. A potom este prilezitostne, ked potrebujem mat nieco surne suche. Mam ju asi 5 rokov. Ked som ju kupovala, nebola ina znacka na vyber vo verzii slim. V zasade spokojnost v ramci toho co ponuka, nevyhoda je vyssia spotreba vody, nakolko susicka funguje na inom principe ako samostatne susicky, chladi studenou vodou.
Vyhoda je, ze pradlo nemusis prekladat. Nastavis rezim pranie + susenie, odides z domu do prace, na nakup, vratis sa a len poskladas do skrine. To pri samostatnych nejde. Ale je pravda, ze susenie nie je take dobre ako ked su samostatne. Mne to ale staci. Je ju treba ale pustit na preplachnutie kym das znova prat. Nam ostanu ciastocky vlanek po suseni a potom je to na pradle.
Ak nemate miesto je to dobre riesenie.
@vickyy82 ja len k tomu že odídeš do práce,na nákup, to ja po mojej skúsenosti nikdy neurobím .Mali sme dva dni pred dovolenkou,tak že ešte operiem a medzi tým skocime na nákup,idem pozrieť na displej,tak bolo asi 15 minút do konca prania,tak som si rozmyslela že počkám a zavesim .Asi o 10 minút idem pozrieť a práčka HORELA a to doslova, nechcem si predstaviť keby odídeme na ten nákup.
Susicku nemusis mat v kupelni, nieje to najstastnejsie riesenie susenie a pranie spolu