icon

Ahojte žienky, chcem sa opýtať či máte niektorá skúsenosť s chemickým peelingom alebo laserom na akné a jazvy.. 🤔🙂

avatar

Ja som bola minulú zimu na chem.peelingu. Mne to pomohlo trošku zmierniť jazvičky, ale tým, že problém spôsobujúci akné pretrváva, tak stále nemám pleť ako bábika.

22. nov 2017