Tak ale oni nevidia do vnutra toho banana..
24. aug 2017
No pekne! Ja som tak vcera kupila v Tescu melon...krasny ...ale len dovtedy kým som ho nezacala krájat...total celý sa rozpadol na kuchynskej linke. Celé vnútro hnilé...skoda že som to neodfotila. Až ma naplo! Hnus!😨
24. aug 2017
viktoriamia
autor@iwusiak to je pravda ale Tesco je otrasný obchod na ovocie a zeleninu vždy tak je všetko pohnite, smradlavé.. mynule im tak hnili melóny smrdelo to na pol tesca 🙈 tak asi to o niečom svedčí!
24. aug 2017
Tak ano to uz sveci o niecom..kde je take hnusne tesco ?
24. aug 2017
že do 24 hodín sa to dá vyreklamovať
24. aug 2017
viktoriamia
autor@iwusiak Brezno
24. aug 2017
viktoriamia
autor@charlinka111 no 5banánov reklamovať nepôjdem a nemám ani blok ale ovocie tam v zivote už nekúpim
24. aug 2017

Preto ja milujem a kupujem len zelené banány 🙂