icon

Dnešná pre Zuzanku🎂❣️👌😋

avatar

Krásna 👍👍👍.. prosím ťa, ta čokoláda stekajúca je z čoho?

8. feb 2018
avatar

@twinki je to čokoládova ganage ktorá je z čokolády a šľahačky👌😉

8. feb 2018
avatar

@viktoriamia fakt? Už som o tom počula. Najbližšie to musím vyskúšať. Ďakujem 😉

8. feb 2018
avatar

@viktoriamia prosím ťa aj nejaký presný pomer?

8. feb 2018
avatar

@twinki och to nemám ja to fakt robím od oka ale vidíš to podľa konzistencie.. Je, to úžasná vec lepšia pre mňa osobne ako čoko. poleva ☺️👏

8. feb 2018
avatar

@viktoriamia Ďakujem vyskúšam 😉

9. feb 2018