Neroooob 😭😂
Jezisi kriste ja odkedy som tehotna zeriem s prepáčením len čokoládové koláče a torty a toto kde take zoženiem ??? 🙏😭
@monika92 u mňa 😂
prosim ta daj recept ja ho musim maaaat mnaaaaaam cokoladaaaaa
@viktoriamia doma si robila?? Ci kúpila?? Ak robila pošli mi prosim teraz hneď take 3 kúsky 😁😁😁 A nemáš prosim recept? 🤔
Ahoj daj aj nam recept isto potesi vsetky tak ako aj foto potesilo.dik pa
Ja som hlavne na slane, ale toto by som si dala 😇
co to je???vyzera bozsky🎂
Mňaaam 😀Reeeeeceeepttt prosiim pridať,Vyzerá to skvele👍👍🙏🙏
Juj cokolada , moja zavislost... prosim recept
vyzera to nechutne dobre 💣
Aká som ja rada ze teraz ako som tehulka nechuti mi sladké vôbec.... Aj sa čudujem
Hm recept by nebol❤
Mnaaam, aj ja chcem recept 🙂))
Vyzera to chutne ale asi by som to nedala 😉milujem sladke ale toto by bolo privela aj mm sladkozruta 😉
aj ja si prosim recept🙂
Baby, tak to vyzera, ze mate smolu, recept nebude 😇 je tu ale vela skupin o peceni, baby su tam ochotne, poradia, nielen sa pochvalia
@henika001 nebuď veľmi múdra.. nesedím stále na internete takže odpíšem, keď mám čas stále 😉✌
@monika92 koláč je klasický cheesecake oreo pridaná ešte šľahačka a kakao.. a kopec nutelly 😉
@viktoriamia ano, ano, je mi jasne ze je to tak 😁😂😂
Mňám🙃

Jaaaaaaaaa. 😋😋😋