Môj dnešný prvý unicorn🦄💕👌 #torta
viktoriamia
autor@wew marcipanove to je a anko plnka je mascarpone-salko-ricota
😊
26. mar 2018
@viktoriamia šikulka.. a salko si varila 2h. alebo nevarené si dala?
27. mar 2018
viktoriamia
autor@wew nevarila treba pomaly prilievať 😘
29. mar 2018

krásna ... z čoho si spravvial roh? a krém je z mascarpone