
nádherná fotka ... veľmi úprimná ... fotka s dušou, moje srdiečko pohladila ... dakujem
Fotka rovno do nejakej sutaze :D
Ste krásne obe!!!držte sa!
nadherna fotka 🙂 ste kraaasne
Tak táto sa vám podarila ste prekrásne obe
ďakujeme 🙂
kopec lásky, nádherné ...
prekrasne dievcatko!Aj maminka!A laska z vas az vyzaruje🙂
ja sa na nu neviem vynadivat...je ozaj prekrasna...ste velmi sympaticka rodinka a z fotie vyzaruje veeela lasky a pozitivnej energie,drzim palce a vela zdravicka zelam.
krasne dievcatko,len nech je zdravucka,krasna fotka
krasna je.ja mam dost a tiez som mala vlastne riziko DS.ked prislo k tomu ze triple tetsty ok ale odporucaju odber plodovej vody tak som odmietla.nech je akakolvek bude to laska nasho zivota.je nadherna .moja znama prave porodila chlapceka.nevedeli ze bude mat DS.PO PORODE ROBILI TESTY.ESTE VYSLEDKY NIESU.
zlatusik