"Pred utrpením,smrťou a stratou sa nedá ujsť.Ada však vystihla to o radosti.Keď pred Vami zastane radosť so štíhlimi nahými končatinami a záhadným úsmevom, musíte ju objať,kým sa to dá."
Som niekde v stvrtke a zabudla som ze je rozcitana 😅. Ale az tak ma to neuchvatilo
11. okt 2022
violetdaisy17
autor@liv1 pre mna to bol zvlastny, iny,zaujimavy pribeh a docitala som ju do konca bola som zvedava na zaver pribehu 🙂
11. okt 2022

veľmi pekná kniha