vive
    12. okt 2020

#test_verbena2
    #recenzia
    Tak a sme na konci nášho testovacieho obdobia s Verbenou. Práve v tomto sychravom 🍁jesennom období sme výrobky #verbena ocenili ešte viac. ☺️👍🍀
    Či už sa jednalo o skvelé sušienky Rakytníkové s príchhuťou pomaranča, Bazové s kúskami amerických brusníc alebo Sušienky 💜Levanduľové s kúskami 💜čučoriedok. Všetky nám veľmi chutili, mne najviac sadla príchuť 💛Baza a 🧡Rakytník. Na bolesti hrdla, nevoľnosť, zlepšenie trávenia či s antibakteriálnymi a antiseptickými účinkami, sú cukríky Verbena s príchuťami Levanduľa, šípka, šalvia, zázvor či eukalyptus. Balenia sú praktické, vhodné do každej tašky, vrecka či len tak do auta. Skvelé aj na výlety s rodinkou len tak ako doplnenie energie, ako snack či osvieženie. Vždy máme niečo z Verbeny so sebou doma i na cestách, po ruke na výlete alebo len na návštevu je to super pochúťka. Navyše s obsahom vitamínov i minerálov, aj omega-3-mastné kyselín. Ďakujem #verbena a #konik_testuje za možnosť testovania týchto skvelých produktov s mojou rodinkou. Produkty určite odporúčame. 😊👍 Každý si tam našiel tú svoju obľúbenú príchuť 💜❤️💙🧡💚💛