Ahojte. Dcera (2,5 roka) ma asi 5 dni zelene riedke sopliky. Netecu jej vkuse. Dycha bez problemov, nema upchaty nos. Nema ani len zvysenu teplotu. Akurat trochu kasle (dal som jej hned stoptusin) ale kasel jej ustupuje. Ist s nou k Dr.aj ked nema teplotu len ten zeleny soplik
Určite nie. V čakárni chytí od chorych detí aj to, čo nemá. Pockaj ešte 2 -3 dni, sopel by mal ustúpiť
Niektoré dr. Dávajú na zelený sopel Pamykon kvapky do nosa, niektoré Dr. nedávajú na zelený sopel nič. Treba este vyčkať
nam na take veci pomaha inhalator.
Mozno netreba ist k lekarke, staci zavolat, uz ked ma 5 dni asi netreba cakat na zazrak, ved moze po recept ist aj niekto iny, niekedy tie preplachy az tak nezaberu, ja mojim striekam aliamare ale ked vyfukuju zelene bubliny dam pamycon
Nám nezabralo ani pamycon, mali sme celkové ATB. Najprv som týždeň vyckavala a liečila doma, potom mali pamycon a za 10 dní nebola žiadna zmena k lepšiemu, tak sme šli znova k Dr a dala normálne ATB. Po 2 dňoch bolo po zelenom sopli a nočných kasloch
@pavucikvet ktore colostrum? Este som to nemala a pomaha na imunitu?
vyplachuj morskou vodou. Netreba ist k dr ak nema teplotu, ani ju to nijak neobmedzuje. Zvysit prijem vitaminov, colostrum na imunitu (alebo nieco ine) a nechat tak, nech si s tym telo poradi same. V cakarni akurat moze chytit nieco ine.