icon
1 / 1
avatar

ja som dnes dcére vravela, že aha presne o pól roka bude štedrý deň 🙂 no mala si ju vidieť ako sa zatvárila:"Bože mamaaaaaa" nezdieľa moje nadšenie 😅

Dnes o 06:07
avatar

som sa zasmiala nad týmto príspevkom, lebo mne dnes prišlo video že o 185 dní sú Vianoce a snežilo tam (tak som si to trošku predstavila toho chladu, teraz v týchto horúčavách), inak mám rada teplo, leto, takže za mňa ešte nie Vianoce, ja si to teraz užívam, aj keď to čo hlásia na víkend to zas nemusím až také extrémy no..

Dnes o 06:40
avatar

Alebo uz len 27 piatkov. 🙂 To znie tiez tak, ze o chvilu su tu. 🙂

Dnes o 08:46
avatar

Mne takéto perníčky napiekla babka do škôlky v prírode. Po príchode na miesto sme mali odovzdať učiteľkám všetko sladké, ja som ich schovala do kufra 🤣nakoniec na to prišli a všetkým deťom dali po dva na desiatu. Pamätám sa, ako som plakala , strava tam bola nejedlá a som sa tešila, že bude na horšie časy 😀

Dnes o 13:57