Ahojte baby, aké máte skúsenosti s pôrodnicou na Antolskej v BA a pôrodnicou v Ružinove ? Myslela som si, že Bory by boli super ako pre mňa pre budúcu prvorodičku, ale nedostanem sa tam pravdepodobne. Tak uvažujem či Antolská alebo Ružinov v BA. Ide mi hlavne aj o to či po pôrode sú ochotné aj laktačné poradkyne pomôcť a poradiť. Za každú radu ďakujem vám krásne.
Ja odporúčam určite Antolsku, resp. Kramáre. Za mňa Ružinov nie z dôvodu, že keby sa náhodou niečo stalo, dieťa by okamžite previezli inam
Ja mam 2x skusenost s ruzinovom a ziaden problem
Personal mily /az na par jedincov/ odbornost tiez dobra.
Bola som pozriet aj antolsku /br!!/ a hned som bola rozhodnuta.
Ved si to chod pozriet, da sa to
Daj na svoj pocit, kazdemu vyhovuje nieco ine.
@luliu ak má dieťa problém s orgánmi ide aj z antolskej na Kramáre a z Kramárov prevazaju tiež do vedľajšej budovy...toto nie je dovod na výber nemocnice ...ak viem že rodím predčasne alebo moje dieťa má podozrenie na problém napr s črevami že viem z morfologie vtedy idem specificky na kliniku inak rodím podľa pocitu kde sa cítim bezpečné
@miky132 nech sa deje čokoľvek dieťa v Ružinove nezostáva - to bol dôvod pre mňa prečo tam neísť. Čo je na tom nepresné? Verím, že 99% rodičiek nemá žiaden problém a Ružinov je OK. Ja som sa bála, že budem to jedno %. Mala som na izbe mamičku, čo sa jej to stalo, ja som to nechcela riskovať. A nemám dôvod s tebou diskutovať. A ty nemáš dôvod mne vypisovať, ja som sa ta nič nepýtala......
Neviem odkiaľ si ale Trnavy teraz veľmi chvália javso rodila pred 5 rokmi 3 dieťa v Ružinove ale nikto nebol za mnou