Ahojte baby, chcela by som sa opýtať na autosedačku pre dieťa nad 1 rok. Nevedeli by ste mi poradiť, ktorá autosedačka je vhodná pre moju dcérku ? Hlavne na dlhé cesty. Bude mať o mesiac 1 rok a pravdepodobne túto sedačku, ktorú máme, už je malá. Má 74 cm dlžku pomaly 10kg. Alebo podľa čoho sa riadiť, že je dobrá autosedačka pre ňu ?🥹 ďakujem.
Skus na fb Deti v aute, poradia ti. Kedysi bola aj sem na konikovi skupina o autosedačkach. Neviem či ešte funguje
My mame Joie i-Spin 360 a sme max spokojni. S tazkym srdcom ju budem v dohladnom case menit
A teda urcite vozit este v protismere
A teda urcite vozit este v protismere
Inak tiež máme joie ispin 360 a som maximálne spokojná ako @ktobytobolpovedal
(Aj moje deti sú spokojné, nielen ja😄)
Urcite DETI V AUTE paradne vedia poradit
najlepsie je ist do predajne a skusat